Конотопських дітлахів запросили на літні забави у бібліотеку

Суспільство | 19:35, 12.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 12 серпня, діти ВПО та маленькі читайлики прийшли у міську бібліотеку ім. С.І. Пономарьова Конотопської міської ради на розважально – ігрову  програму «Літо. Спека. Запрошуємо до бібліотеки».

«Наші маленькі гості довели: літо – це час ігор, сміху та творчості. На них чекала захоплива програма: веселі ігри з кульками,  цікаві загадки та вікторини, складання слів із літер, написання гарних слів про літо на дошці, кумедна пантоміма. У бібліотеці прохолодно, безпечно й дуже весело! Дякуємо всім дітям за активність і щирі усмішки! Нехай гарний настрій буде з вами до наступних зустрічей!», – зазначили у міська бібліотека ім С. І. Пономарьова.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: