Конотопські юннати – переможці Всеукраїнського конкурсу

Суспільство | 11:45, 26.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Вихованці Конотопської станції юних натуралістів (керівник Лариса Гайдук) стали переможцями у X Всеукраїнському національно- патріотичному конкурсі “Ми – патріоти України”.

«Чотири перших та чотири других місць. Такий результат участі у конкурсі. Так тримати, справжні патріоти своєї держави», – йдеться у повідомленні закладу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: