Конотопські творчі колективи атестувалися + ФОТО

Суспільство | 09:38, 2.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

31 жовтня 2018 року в міському будинку культури «Сучасник» відбулось засідання обласної комісії з проведення атестації аматорських колективів міста по присвоєнню та підтвердженню звання «зразковий аматорський колектив» та «народний аматорський колектив» творчих колективів МБК «Сучасник» та МБК «Зоряний».

На присвоєння звання від міського будинку культури «Сучасник» був представлений ансамбль бального танцю «Тріумф», керівник Антон Васюта. Окрім ансамблю на паркеті мали змогу продемонструвати свої хореографічні здібності колективи сучасного та естрадного танцю «Едельвейс», керівник Наталія Прокопець, та школа сучасного та естрадного танцю «Step up», керівники Тетяна Грищенко та Наталія Прокопець. Всі колективи були відзначені комісією на достойному рівні.

За результатами перегляду виступів комісією прийнято рішення рекомендувати начальнику управління культури Сумської облдержадміністрації Олені Мельник присвоїти звання «зразковий аматорський колектив» ансамблю бального танцю «Тріумф» міського будинку культури «Сучасник».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: