Конотопські студенти організували весняну толоку

Суспільство | 14:44, 18.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 17 березня,  активна студентська молодь Класичного фахового коледжу СумДУ організувала толоку. Учасники заходу зосередили свої зусилля на прибиранні території вздовж залізничного насипу, де за зимовий період накопичилось чимало сміття.

Студенти дружно взялися до роботи. Результат – охайна та прибрана територія, гарний настрій учасників.

«Важливо дбати про екологію. Прийшла весна, і всім хочеться чистого довкілля. Прибрали, а тепер закликаємо всіх не смітити. Бо чисто не там, де прибирають, а там де кожен відповідально ставиться до того, щоб сміття потрапило в урну, а не під ноги”, – зазначило студентство.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: