Конотопські спортсменки – срібні призерки Всеукраїнського турніру з гандболу
Спорт | 13:01, 25.09.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Спортсменки Конотопської ДЮСШ та тренер Олександр ПАЛАМАРЧУК стали срібними призерами Всеукраїнського турніру з гандболу серед команд дівчат 2011-2012 років народження. Про це повідомляє Конотопська міська рада.
Наші гравчині поступилися лише господаркам змагань – команді ДЮСШ “Стрімкий м’яч”. Трете місце у гандболісток Броварського обласного фахового спортивного коледжу.
Гращою гравчинею нашої команди визнана Кіра СТОЛЯРЕНКО.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram