Конотопські спортсменки – срібні призерки Всеукраїнського турніру з  гандболу

Спорт | 13:01, 25.09.2024
 Поділитися

Поділитися в

Спортсменки Конотопської ДЮСШ та тренер Олександр ПАЛАМАРЧУК стали срібними призерами Всеукраїнського турніру з гандболу серед команд дівчат 2011-2012 років народження. Про це повідомляє Конотопська міська рада.

Наші гравчині поступилися лише господаркам змагань – команді ДЮСШ “Стрімкий м’яч”.  Трете місце у гандболісток Броварського обласного фахового спортивного коледжу.

Гращою гравчинею нашої команди визнана Кіра СТОЛЯРЕНКО.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: