Конотопські спортсмени здобули медалі на відкритій першості Києва
Спорт | 16:44, 11.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Конотопські спортсмени взяли участь у відкритій першості спортивної школи міста Києва з боротьби греко- римської серед молодшої та старшої вікових груп, повідомляє Конотопська ДЮСШ.
У молодшій віковій групі перші місця посіли:
Бардаченко Артем — 35 кг
Піджарий Нікіта — 48 кг
Пасько Олександр — 59 кг
У старшій віковій групі переможцями стали:
Гуржій Дмитро — 48 кг
Рудиця Данило — 65 кг
Третє місце посів:
Бардаченко Роман — 51 кг
Команду підготував заслужений тренер України — Віктор Гайдук
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram