Конотопські спортсмени здобули медалі на відкритій першості Києва

Спорт | 16:44, 11.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Конотопські спортсмени взяли участь у відкритій першості спортивної школи міста Києва з боротьби греко- римської серед молодшої та старшої вікових груп, повідомляє Конотопська ДЮСШ.

У молодшій віковій групі перші місця посіли:

Бардаченко Артем — 35 кг

Піджарий Нікіта — 48 кг

Пасько Олександр — 59 кг

У старшій віковій групі переможцями стали:

Гуржій Дмитро — 48 кг

Рудиця Данило — 65 кг

Третє місце посів:

Бардаченко Роман — 51 кг

Команду підготував заслужений тренер України — Віктор Гайдук

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: