Конотопські спортсмени здобули медалі на чемпіонаті Київської області з кросу

Спорт | 18:15, 19.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

16 травня відбувся Відкритий чемпіонат Київської області серед юнаків та дівчат з кросу, до якого долучилися вихованці Конотопської ДЮСШ  відділення “Лижні гонки”.

Участь в таких змаганнях – це гарний досвід для наших юних спортсменів, розповіли у Конотопській міській раді.

У спринтерській естафеті «срібло» вибороли:

-Ангеліна Цибко

-Георгій Рубан

Для наших молодших учасників це став перший важливий досвід виступу на такому рівні, нові враження та ще один крок до майбутніх перемог.

Тренують юних конотопців: Вячеслав Радевич , Лариса Медведєва, Ніна Савоченко.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: