Конотопські спортсмени здобули медалі на чемпіонаті Київської області з кросу
Поділитися в
Копіювати посилання

16 травня відбувся Відкритий чемпіонат Київської області серед юнаків та дівчат з кросу, до якого долучилися вихованці Конотопської ДЮСШ відділення “Лижні гонки”.
Участь в таких змаганнях – це гарний досвід для наших юних спортсменів, розповіли у Конотопській міській раді.
У спринтерській естафеті «срібло» вибороли:
-Ангеліна Цибко
-Георгій Рубан
Для наших молодших учасників це став перший важливий досвід виступу на такому рівні, нові враження та ще один крок до майбутніх перемог.
Тренують юних конотопців: Вячеслав Радевич , Лариса Медведєва, Ніна Савоченко.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram