Конотопські спортсмени – серед призерів Чемпіонату України з мотокросу
Спорт | 14:24, 28.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

16-17 серпня у Чернівцях відбувся перший етап Чемпіонату України з мотокросу 2025 року.
За перемогу змагалися близько 70 спортсменів з 9 областей України, зокрема й юні конотопці, які є вихованцями гуртка «Мотокрос», яке очолює тренер Олександр ЮРЧЕНКО.
«Наші спортсмени продемонстрували свою майстерність та вправність! Окремі вітання Дарії Олех, яка виборала 3 призове місце!», – зазначили у Конотопській міській раді.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram