Конотопські спортсмени – серед призерів  Чемпіонату України з мотокросу

Спорт | 14:24, 28.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

16-17 серпня у Чернівцях відбувся перший етап Чемпіонату України з мотокросу 2025 року.

За перемогу змагалися близько 70 спортсменів з 9 областей України, зокрема й юні конотопці, які є вихованцями гуртка «Мотокрос», яке очолює тренер Олександр ЮРЧЕНКО.

«Наші спортсмени продемонстрували свою майстерність та вправність! Окремі вітання Дарії Олех, яка виборала 3 призове місце!», – зазначили у Конотопській міській раді.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: