Конотопські спортсмени на п’єдесталі всеукраїнських змагань

Знай наших!, Спорт | 14:29, 2.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Вихованці Конотопської ДЮСШ М. Маміашвілі вибороли 12 медалей на Всеукраїнському турнірі з боротьби у м. Долина.  У числі чемпіонів: Богдан Макаровець , вагова категорія до 38 кг; Федір Рошка, вагова категорія до 32 кг; Михайло Клименко, вагова категорія до 35 кг. Срібними призерами стали Костянтин Шолков (вагова категорія до 66 кг),  Андрій Строй (вагова категорія до 26 кг),  Тимур Батютін (вагова категорія до 29 кг), Данило Рудиця (вагова категорія до 42 кг). Бронзові нагороди вибороли Єгор Шевченко (вагова категорія до 29 кг),  Матвій Гриценко (вагова категорія до 32 кг),  Дмитро Кохан (вагова категорія до 35 кг), Нікіта Панченко (вагова категорія до 55 кг), Данило Калинський (вагова категорія до 75 кг). Спортсменів до змагань підготували тренери Віктор Гайдук та Олександр Бондарь.
Возможно, это изображение (10 человек, люди стоят и в помещении)
Возможно, это изображение (5 человек, ребенок, люди стоят и в помещении)