Конотопські школярі серед переможців обласного онлайн-заходу “Разом до перемоги”

Діти, Конкурс | 10:00, 18.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

З метою стимулювання розвитку фізичних якостей, сприяння патріотичному вихованню учнівської молоді, на підтримку Збройних Сил України та волонтерського руху Сумщини у жовтні-вересні 2022 року проведено обласний фізкультурно-оздоровчий онлайн-захід серед учнів «Разом до перемоги!», інормує Управління освіти Конотопської міської ради.

Захід проводився в форматі змагань, що полягали в презентації комплексу вправ з 5 видів спорту: вільної боротьби, спортивної акробатики, аеробіки, легкої атлетики та дзюдо. Учасники виконували програму з одного виду спорту протягом тижня, готували відеопрезентацію та надсилали на електронну адресу обласного відділення Комітету з фізичного вховання та спорту.

Переможцями обласного  фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів  «Разом до перемоги!» стали:

-ДЖУЛІНСЬКИЙ Тимур, учень Конотопського ліцею №11 Конотопської міської ради Сумської області –  I місце (легка атлетика).

ОЛЕНИЧ  Вікторія, учениця Конотопського ліцею №10 Конотопської міської ради Сумської області – III місце  (легка атлетика).

СПІЛЬНИК Анна, учениця Конотопського ліцею №1 Конотопської міської ради Сумської області – III місце (спортивна акробатика).

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: