Конотопські школярі побували на екскурсії у відділі поліції + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Цього разу у гості до правоохоронців завітали учні шостого класу однієї зі шкіл міста.

Розпочався захід на подвір’ї біля підрозділу. Дітям спочатку розповіли про те, як організована служба в поліції, які завдання виконують правоохоронці, показали оснащення службових автомобілів, продемонстрували прилади для оплати штрафів за скоєння порушень правил дорожнього руху, оформлення ДТП тощо. Та найбільше захоплення у школярів викликала можливість приміряти бронежилети та каски, відчувши себе справжніми копами на службі.
«Родзинкою» заходу стало відвідування Музею правоохоронних органів Конотопщини, до речі – єдиного такого в Сумській області. Під час екскурсії учні мали змогу не лише почути історію правоохоронців за останні більше, ніж сто років, а й побачити на власні очі зразки форменого одягу різних часів, макети тогочасної зброї, предмети побуту тощо.

Діти в цікавій ігровій формі також отримали від правоохоронців поради щодо збереження власного життя та здоров’я, відповідального й поважливого ставлення до гідності своїх однолітків. Вони із властивою їм безпосередністю задавали запитання, розповідали свої історії, розглядали й обговорювали все побачене. Тож, у цілому, екскурсія була цікавою та пізнавальною і для дітей, і для правоохоронців.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: