Конотопські школярі – переможці обласного турніру юних дослідників

Знай наших!, Конкурс | 17:07, 29.10.2019
 Поділитися

Поділитися в

В області завершився другий етап обласного турніру юних дослідників. За першість змагалися 10 команд із міст Суми, Конотоп, Глухів, смт Липова Долина, Свеса, Комишанської ОТГ Охтирськогого району.

Найкращою стала команда «Левітація» (Сумська спеціалізована школа № 10). Друге місце розділили збірна команда «Фотон» (Конотопська спеціалізована школа № 12), Конотопська гімназія та команда «Рrometheus» (Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей). Третє місце – команди «В смислє?» (Сумська спеціалізована школа № 17) та «Бозон» (Глухівський міський центр позашкільної освіти).

Кожна команда мала можливість виступити в ролі Експериментатора, Теоретика та Експерта, спостерігати за виступами інших команд, брати участь в теоретичному обговоренні дослідів. У відбірковому та фінальному конкурсах усі команди показали глибокі знання з фізики, продемонстрували злагодженість у грі та толерантність до суперників.

Під час змагань учні демонстрували фізичні явища за умов їх найкращого спостереження, пояснювали закономірності явищ, аналізували сфери їх використання в повсякденному житті, оцінювали якість постановки експериментів та їх обґрунтування.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: