Конотопські рятувальники нагадують про правила безпеки у побуті

ДСНС | 15:26, 17.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Цьогоріч на Сумщині виникло понад 190 пожеж, вогонь забрав життя 25 людей. Як свідчить аналіз таких випадків, на їх виникнення вплинув «людський» фактор – недотримання вимог пожежної безпеки.

Рятувальники Конотопщини наголошують, щоб запобігти пожежам потрібно бути відповідальними, у тому числі при використанні альтернативних джерел опалення, освітлення, а також генерації електричної енергії.

Треба пам’ятати, що генератор виділяє чадний газ, тому має розміщуватися лише на вулиці, на відстані щонайменше 6 метрів від вікон та дверей.

Туристичні пальники небезпечні для використання вдома, а тому вмикати їх можна лише на дворі або у гарно вентильованому приміщенні. Користуватися можна лише сертифікованими приладами та з неухильним дотриманням інструкції виробника.  Пам’ятайте, газові пальники призначені для розігріву їжі тільки в невеликому посуді. Гріти на них щось довго – небезпечно!

Під час використання опалювальних печей слідкуйте щоб вони та димоходи були без тріщин, своєчасно прочищайте від сажі, не допускайте перегріву та не залишайте прилади, що топляться без нагляду.

Пам’ятайте, свічка та інші джерела відкритого вогню повинні знаходитися на надійній стійкій основі подалі від легкозаймистих матеріалів.

Одночасно не вмикайте всі електроприлади — це може перевантажити електромережу та призвести до короткого замикання.

Конотопські надзвичайники нагадують, правила пожежної безпеки прості, проте їх недотримання може призвести до біди!

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: