Конотопські правоохоронці контролюють дотримання жителями міста і району карантинних обмежень

 Поділитися

Поділитися в

Дільничні офіцери поліції та поліцейські секторів реагування патрульної поліції у складі мобільних рейдових груп перевіряють, чи дотримуються підприємцями вимоги щодо карантину вихідного дня; чи забезпечено закладами, яким дозволено працювати у суботу та неділю, дотримання відповідних обмежень; чи дотримуються громадяни маскового режиму під час перебування у громадських будівлях.

У результаті проведених превентивних заходів у суботу поліцейські Конотопа виявили п’ять порушень карантинних заходів. Серед них – два факти роботи закладів торгівлі, які мали б бути зачиненими, відповідно до рішення про карантин вихідного дня, та три порушення маскового режиму мешканцями міста. За даними фактами правоохоронці склали адміністративні матеріали: два протоколи за ст. 44-3 «Порушення правил щодо карантину людей» Кодексу України про адміністративні правопорушення, які будуть направлені на розгляд суду, та винесено три адміністративні постанови за цією ж статтею, відповідно до яких на правопорушників накладено стягнення у вигляді штрафів на загальну суму понад 500 гривень.

Тож працівники поліції звертаються до підприємців та мешканців міста і району із проханням виявити правосвідомість і законослухняність та безумовно дотримуватися відповідних рішень уряду щодо карантину вихідного дня.

Крім цього, правоохоронці нагадують громадянам про необхідність дотримуватись правил щодо карантину людей. В разі перебування в державних установах, магазинах, торгівельних центрах, закладах охорони здоров’я, навчальних закладах, місцях громадського харчування, спортивних залах, салонах краси, громадському транспорті тощо – обов’язково користуйтеся респіраторами або захисними масками. Вдягайте їх правильно – закриваючи і рот, і ніс.

У разі порушення вищезазначених вимог поліцейські притягуватимуть громадян до адміністративної відповідальності.
Пам’ятайте: від вашої відповідальності залежить не лише ваше життя і здоров’я, а й життя та здоров’я ваших рідних, близьких та всіх оточуючих.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: