Конотопські поліцейські задокументували факт пропозиції неправомірної вигоди
Поділитися в
Копіювати посилання

Водій автомобіля, щоб уникнути адміністративної відповідальності, вирішив запропонувати правоохоронцям «відкупного». Працівники поліції відмовились від грошових коштів, а слідчі відкрили кримінальне провадження.
Перебуваючи на службі, працівники сектору реагування патрульної поліції відділу поліцейської діяльності № 1 (Буринь) на одній із вулиць міста зупинили автомобіль, який рухався з порушенням Правил дорожнього руху.
Керманич розуміючи, що за скоєне йому загрожує адміністративна відповідальність, почав пропонувати поліцейським хабар. Поліцейські від грошей відмовились та попередили чоловіка про кримінальну відповідальність за надання неправомірної вигоди службовій особі. Однак, це не зупинило правопорушника, він і далі продовжував стояти на своєму.
Для документування даного факту працівники поліції викликали на місце події слідчо-оперативну групу.
За порушення ПДР відносно водія поліцейські склали постанову про адміністративне правопорушення, передбачену ч. 2 ст. 126 Кримінального кодексу України «Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред’явила їх для перевірки, або стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами».
А за фактом пропозиції неправомірної виходи правоохоронцям слідчі відкрили кримінальне провадження за ст. 369 Кримінального кодексу України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі». Слідство триває.
Відділ комунікації поліції Сумської області
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram