Конотопські поліцейські розповіли підліткам про негативний вплив шкідливих звичок

Поліція | 19:00, 22.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Важливе значення у формуванні здорового способу життя відіграє відмова від шкідливих звичок. Аби нагадати школярам про страшні наслідки від вживання алкоголю, тютюну та наркотиків, а також передбачену за це відповідальність,  працівники поліції провели для школярів пізнавальний урок.

Правоохоронці тісно співпрацюють з навчальними закладами та проводять зі школярами заходи, спрямовані на застереження від необдуманих вчинків. Так, інспектор ювенальної превенції Конотопського районного відділу поліції Євгенія Руда розповіла учням про види наркотичних засобів та їх негативний вплив на організм підлітка.

Крім цього, поліцейська продемонструвала відеофільм, в якому висвітлюються кадри із життя наркозалежних, їх психологічний і фізичний стан. Після перегляду фільму діти були вражені від побаченого, адже дізналися до яких незворотних наслідків може призвести так зване «задоволення» і які неймовірні зусилля потрібно прикласти людям, що піддалися згубній звичці, аби побороти наркотичну залежність.

Наприкінці поліцейська наголосила, що шкідливі звички – це неминуча загибель людини. А діти, у свою чергу, пообіцяли займатися спортом, старанно вчитися та не забруднювати своє життя наркотиками, тютюном та алкоголем.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: