Конотопські поліцейські оперативно розшукали безвісти зниклого малолітнього хлопця
Поділитися в
Копіювати посилання

Пів години знадобилося співробітникам ювенальної превенції Конотопського районного відділу поліції, щоб встановити місцезнаходження 10-річного хлопця та повернути його батькам. Наразі його життю та здоровʼю нічого не загрожує.
Сьогодні увечері до поліції звернулися батьки 10-річного хлопця та повідомили, що їх син пішов гуляти та до теперішнього часу так і не повернувся додому.
На пошуки підлітка було орієнтовано весь особовий склад відділу поліції. Відповідне орієнтування з описом зовнішності та фотокарткою було розіслане до всіх територіальних підрозділів поліції області. Крім цього, правоохоронці обстежували місцевість, зв’язалися з друзями та знайомими розшукуваного.
І вже менше ніж за пів години така злагоджена робота дала свій позитивний результат. Виявилося, весь цей час хлопець гуляв з друзями.
Наразі його повернули батькам. На щастя, протиправних дій відносно підлітка вчинено не було.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram