Конотопські піаністи здобули нагороди на міжнародних фестивалях

Знай наших! | 11:31, 4.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

Творчі перемоги учнів Комунального закладу «Конотопська дитяча музична школа №1» продовжуються.

Гарні результати юні піаністи продемонстрували на V Міжнародному двотуровому конкурсі мистецтв «Жити. Вірити. Творити». У номінації «Фортепіано» дипломи лауреатів І премії здобули: Максим Петрухан, Ярослав Глазков та Аліна Єрмоленко, Анна Бельмас та Ангеліна Полив’ян, Надія Сорочан та Максим Петрухан. Учнів підготувала викладач Світлана Холодьон. Також перемогу здобула Анастасія Шевцова — диплом лауреата І премії (викладач Олена Холодьон).

Ще одне вагоме досягнення принесла участь у Канадсько-українському фестивалі дитячої та юнацької творчості «Торонто 2026». У номінації «Фортепіано» Павло Кулиба отримав диплом лауреата І премії (викладач Олена Бабич).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: