Конотопські п’ятикласники отримали підручники «Культура добросусідства»

Освіта | 17:00, 6.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

На поточному тижні школярі Конотопської місько територіальної громади отримати підручники «Культура добросусідства» для 5 класу, проінформувала заступник начальника управління освіти Оксана Марченко.

Довідково

Друк підручників  «Культура добросусідства» став можливим завдяки підтримці Громадянської служби миру, що фінансується Федеральним урядом Німеччини через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, у співпраці з КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» і Інформаційно-дослідним центром «Інтеграція та розвиток».

Цей підручник є навчальним посібником для вивчення у 5 класі однойменної обов’язково-вибіркової дисципліни НУШ в соціальній і здоров’язбережувальній галузі. Серед ключових завдань предмету «Культура добросусідства» – допомогти здобувачам освіти краще пізнати себе, свій край, плекати особистісний розвиток, укріплювати навички критичного мислення, ефективної комунікації та адаптивності у мінливому світі.

Предмет просуває демократичні цінності та навчає ненасильницькому вирішенню конфліктів, які виникають серед дітей та дорослих на побутовому рівні.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: