Конотопські музиканти підкорили міжнародний та всеукраїнський конкурси

Творчість | 15:27, 12.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Учні Комунального закладу «Конотопська дитяча музична школа №1» здобули нові творчі перемоги.

На Міжнародному конкурсі мистецтв «Primavera en Madrid» (Іспанія, Мадрид) Марія Бойко здобула диплом лауреата І премії, а Павло Кулиба — диплом лауреата ІІ премії. Підготувала учнів викладач Олена Бабич.

Також успішно виступили учні школи на ХV відкритому всеукраїнському конкурсі юних баяністів-акордеоністів імені Анатолія Білошицького (м. Коростень). Ірина Яценко та Кіра Башук отримали дипломи учасників конкурсу. Викладач учениць — Ольга Буток.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: