Конотопські комунальники продовжують прибирання та благоустрій міста

ЖКГ | 10:52, 23.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

Протягом минулого тижня працівники комунальної сфери Конотопа доглядали за квітниками в центральному парку та на міському бульварі,  прибирали гілля після природної негоди та продовжували підтримувати чистоту й охайність міських зон відпочинку.

«Роботи з благоустрою — це не про гучні слова, це про щоденну важку працю, яка рідко потрапляє в об’єктиви камер, але є абсолютно незамінною для кожного з нас… Саме завдяки цій роботі наше місто виглядає впорядковано, квітуче та затишно — навіть після сильного вітру чи дощу. Дякуємо кожному працівнику, хто щоденно докладає зусиль для благоустрою нашого міста . Разом творимо простір, в якому приємно жити!», – зазначили в управлінні житлово-комунального господарства .

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: