Конотопські гандболістки у складі збірної команди України вибороли путівку до 1/2 фіналу чемпіонату Європи-2025!
Спорт | 18:38, 11.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Катерина Назаренко та Ангеліна Прокопець, вихованки тренера Олександра Паламарчука Конотопська ДЮСШ успішно виступають на чемпіонаті Європи – 2025 (U – 17) з гандболу.
«Конотопські спортсменки стали кращими гравчинями ігор в складі національної збірної команди України! Тримаємо кулачки за Українську Збірну», – зазначили у Конотопській ДЮСШ.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram