Конотопські гандболістки у складі збірної команди України вибороли путівку до 1/2 фіналу чемпіонату Європи-2025!

Спорт | 18:38, 11.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Катерина Назаренко та Ангеліна Прокопець, вихованки  тренера Олександра Паламарчука  Конотопська ДЮСШ  успішно виступають на чемпіонаті Європи  – 2025 (U – 17) з гандболу.

«Конотопські спортсменки стали кращими гравчинями  ігор  в складі національної збірної команди України!  Тримаємо кулачки за Українську Збірну», – зазначили у Конотопській ДЮСШ.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: