Конотопські гандболістки  – срібні призерки чемпіонату України з пляжного гандболу

Спорт | 12:57, 19.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

13-16 червня в Ужгороді пройшов Чемпіонат України з пляжного гандболу серед юнаків та дівчат 2010-2011 р.н., учасниками якого стали і юнацькі команди з Конотопа.

Вихованці Конотопської ДЮСШ показали гарні результати, повідомляє Конотопська міська рада.

Дівчата вибороли друге місце, поступившись у фіналі команді з Ужгорода з рахунком 0-2.

Крім того, дві конотопські гандболістки, за  підсумками змагань, були визначені як кращі гравці в номінаціях:

«Найкращий гравець» –  Софія МАРАТИКА

«Найкращий воротар» –  Аріна ВОРОБЙОВА.

Команда юнаків Конотопської ДЮСШ посіла п’яте місце.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: