Конотопські гандболістки – «бронзові» призерки Євро U17 CHAMPIONSHIP
Спорт | 17:15, 12.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Катерина Назаренко та Ангеліна Прокопець у складі збірної команди України вибороли бронзові нагороди чемпіонату Європи-2025 з гандболу, повідомляє Конотопська міська рада.
Катерина Назаренко стала володаркою номінації “Краща ліва крайня” європейської першості!
Приємно зазначити, що Ангеліна Прокопець є капітаном нашої збірної команди України!
«Вітання нашим вихованкам Конотопської ДЮСШ та їхньому першому тренеру Олександру Паламарчуку»,- йдеться у повідомленні.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram