Конотопські гандболістки – «бронзові» призерки Євро U17 CHAMPIONSHIP

Спорт | 17:15, 12.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Катерина Назаренко та Ангеліна Прокопець у складі збірної команди України  вибороли бронзові нагороди чемпіонату Європи-2025  з гандболу, повідомляє Конотопська міська рада.

Катерина Назаренко стала володаркою номінації “Краща ліва крайня” європейської першості!

Приємно зазначити, що  Ангеліна Прокопець є  капітаном нашої збірної команди України!

«Вітання  нашим вихованкам Конотопської ДЮСШ та  їхньому першому тренеру Олександру Паламарчуку»,- йдеться у повідомленні.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: