Конотопські футболісти – у півфіналі чемпіонату України
Спорт | 14:54, 25.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Учні Конотопської ДЮСШ (U15) пройшли до півфіналу чемпіонату України в рамках Національної ліги майбутнього!
«Вітаємо юних спортсменів із вагомим досягненням та бажаємо успіху в наступному етапі! Окрема подяка головному тренеру Олександру Болотову, тренерам закладу та батькам за підтримку й віру в команду. Ви найкращі! Пишаємося вашою наполегливістю, командним духом і прагненням до перемоги!», – зазначили в Управлінні освіти Конотопської міської ради.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram