Конотопські футболісти у фіналі чемпіонату України!
Поділитися в
Копіювати посилання

Вперше в історії конотопського футболу дві команди у двох вікових групах будуть представляти наше місто та Конотопську ДЮСШ у фінальній четвірці чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги.
Футболісти 2008 року народження та тренер Сергій Онищенко перемогли Костопільський спортивний обласний ліцей в серії пенальті!
Футболісти 2010 року народження та тренер Олександр Болотов обіграли команду “Рух” місто Львів в серії пенальті.
«Неймовірний успіх! Дякуємо усім причетним хто підтримує та вірить і вболіває за конотопських спортсменів ! Дякуємо нашим ЗСУ!!!», – зазначили у Конотопській ДЮСШ.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram