Конотопські футболісти — переможці Кубка СК «Прут-2025»!

Спорт | 11:30, 8.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Команда юних спортсменів 2016 року народження Конотопської ДЮСШ під керівництвом тренера Олега Савоченка здобула перемогу на турнірі з футболу на Кубок СК «Прут-2025», який відбувся у смт Делятин, Івано-Франківської області.

«Вітаємо наших талановитих футболістів та їхніх батьків із цим досягненням! Юні спортсмени щиро дякують нашим захисникам і захисницям ЗСУ за можливість тренуватися, змагатися та перемагати», – зазначили у Конотопській міській раді.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: