Конотопські футболісти — переможці Кубка СК «Прут-2025»!
Спорт | 11:30, 8.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Команда юних спортсменів 2016 року народження Конотопської ДЮСШ під керівництвом тренера Олега Савоченка здобула перемогу на турнірі з футболу на Кубок СК «Прут-2025», який відбувся у смт Делятин, Івано-Франківської області.
«Вітаємо наших талановитих футболістів та їхніх батьків із цим досягненням! Юні спортсмени щиро дякують нашим захисникам і захисницям ЗСУ за можливість тренуватися, змагатися та перемагати», – зазначили у Конотопській міській раді.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram