Конотопські футболісти – чемпіони першої ліги U-17
Поділитися в
Копіювати посилання

ДЮСШ «Конотоп» виборов золоті медалі чемпіонату України-2024/2025 у першій лізі в категорії U-17 ДЮФЛУ, повідомляє Українська Асоціація Футболу.
У Чернівцях відбулися заключні матчі сезону першої ліги (U-17) серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів.
4 місце «Вараш-Раес» (Вараш)
«Бронза» «Хаджибей» (Усатове)
«Срібло» КДЮСШ-2 (Кропивницький)
«Золото» «ДЮСШ Конотоп» (Конотоп)

Також визначено найкращих гравців змагань у Першій лізі ДЮФЛУ U-17. Зокрема, найкращий воротар – Артем Лінник (ДЮСШ Конотоп), а найкращий нападник – Денис Кулеба (ДЮСШ Конотоп);
Найкращий гравець Олександр Удовиченко (ДЮСШ Конотоп).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram