Конотопські футболісти – чемпіони першої ліги U-17

Спорт | 14:10, 10.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

ДЮСШ «Конотоп» виборов золоті медалі чемпіонату України-2024/2025 у першій лізі в категорії U-17 ДЮФЛУ, повідомляє Українська Асоціація Футболу.

У Чернівцях відбулися заключні матчі сезону першої ліги (U-17) серед команд  дитячо-юнацьких спортивних закладів.

4 місце «Вараш-Раес» (Вараш)

«Бронза» «Хаджибей» (Усатове)

«Срібло» КДЮСШ-2 (Кропивницький)

«Золото» «ДЮСШ Конотоп» (Конотоп)

Також визначено найкращих гравців змагань у Першій лізі ДЮФЛУ U-17. Зокрема, найкращий воротар – Артем Лінник (ДЮСШ Конотоп), а найкращий нападник – Денис Кулеба (ДЮСШ Конотоп);

Найкращий гравець Олександр Удовиченко (ДЮСШ Конотоп).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: