Конотопські спортсмени вибороли 6 медалей на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби
Поділитися в
Копіювати посилання

Спортсмени Конотопської ДЮСШ успішно виступили на Всеукраїнському турнірі з боротьби греко-римської в місті Буча.
Так, у віковій групі юнаків 2011-2012 років народження чемпіоном став Михайло Клименко у ваговій категорії до 44 кг. А «бронзову» нагороду виборов Ленчик Валентин у ваговій категорії до 38 кг.
У віковій групі 2013-2014 років народження чемпіоном став Прокудін Єгор у ваговій категорії до 44 кг. Чемпіон вагової категорії до 32 кг – Бардаченко Артем!
У наймолодшій віковій групі «бронзовими» призерами стали юні спортсмени Верба Ілля та Ніколаєнко Максим у вагових категоріях до 29 та 35 кг відповідно.
Тренер Віктор Гайдук.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram