Конотопські спортсмени вибороли 6 медалей на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби

Спорт | 18:53, 2.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

Спортсмени Конотопської ДЮСШ успішно виступили на Всеукраїнському турнірі з боротьби греко-римської в місті Буча.

Так, у віковій групі юнаків 2011-2012 років народження чемпіоном став Михайло Клименко у ваговій категорії до 44 кг. А «бронзову» нагороду виборов Ленчик Валентин у ваговій категорії до 38 кг.

У віковій групі 2013-2014 років народження  чемпіоном став Прокудін Єгор у ваговій категорії до 44  кг. Чемпіон вагової категорії до 32 кг  – Бардаченко Артем!

У наймолодшій віковій групі «бронзовими» призерами стали юні спортсмени Верба Ілля та Ніколаєнко Максим у вагових категоріях  до 29 та 35 кг відповідно.

Тренер Віктор Гайдук.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: