Конотопські бібліотекарі провели вуличну акцію “Використовуй енергію економно”

Суспільство | 18:32, 10.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 10 червня біля  комунального закладу «Публічна бібліотека Конотопської міської ради»  відбулася  пізнавальна вулична акція “Використовуй енергію економно”, метою якої було привернення уваги громади до важливості енергозбереження у повсякденному житті.

Під час заходу відвідувачі дізнавалися про прості, але ефективні способи економії електроенергії вдома, знайомилися з книжковими новинками на тему енергоефективності та екології.

«Дякуємо всім, хто долучився до акції! Нехай наші спільні зусилля допоможуть зробити світ більш енергоощадним», -зазначили фахівці книгозбірні.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: