Конотопська єпархія УПЦ продовжує допомагати біженцям, нужденним та захисникам

Допомога | 20:59, 6.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

З початку військової агресії Росії щодо України, духовенство та прихожани храмів Конотопський єпархії Української Православної Церкви активно долучилися до збору, ввезення та роздачі гуманітарної допомоги для військових, соціально-незабезпечених категорій населення та вимушених переселенців.

Так, зокрема: м. Конотоп та Конотопське благочиння зібрали та роздали близько 3 тонн продуктів харчування та 150 кг. одягу, взуття та засобів гігієни; м. Шостка та Шосткинське благочиння – 2 т. 800 кг. продуктів харчування та 200 кг. одягу, взуття та засобів гігієни; м. Глухів та Глухівське благочиння – 700 кг. продуктів харчування та 100 кг. одягу, взуття та засобів гігієни; Путивль та Путивльське благочиння – 500 кг. продуктів харчування та 50 кг. одягу, взуття та засобів гігієни; Ямпіль та Ямпільське благочиння – 600 кг. продуктів харчування та 80 кг. одягу, взуття та засобів гігієни; Середина-Буда і благочиння – 500 кг. продуктів харчування та 200 кг. одягу, взуття та засобів гігієни; Кролевець і благочиння – 2 т. 300 кг. продуктів харчування та 400 кг. одягу, взуття та засобів гігієни.

Окрім цього було роздано ліків як лікувальним установам так і простим людям на суму більше 30000 грн..

Варто звернути увагу, що Конотопське єпархіальне управління щодня годує гарячими обідами до 40 чоловік нужденним, а м. Шостка, зокрема храм Різдва Христового – до 50 чоловік. Храми м. Кролевець та м. Ямпіль ліплять вареники та випікають хліб і пиріжки, чим допомагають військовим та теробороні.

Загалом, підсумувавши, бачимо, що від початку війни Конотопська єпархія зібрала та допомогла продуктами харчування вагою близько 11 – ти тонн, одягом та засобами гігієни більше однієї тонни 200 кг., ліками на суму 30000 грн. та ін.

Прихожани  та церковнослужителі дякують Румунській Православній Церкві та особисто митрополиту Чернівецькому і Буковинському Мелетію за надану допомогу віруючим Конотопської єпархії, загалом близько 12 тонн (продукти харчування, одяг, взуття, дитяче харчування, памперси, миюче та засоби особистої гігієни).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: