Конотопська студентка здобула перемогу на фестивалі-конкурсі мистецтв «Зимова країна»
Поділитися в
Копіювати посилання

Студентка Конотопського фахового медичного коледжу, Олена Нагорна, взяла активну участь у V двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Зимова країна».
Дівчина представила на розгляд журі малюнки “Така сніжна зима” у номінації “Образотворче мистецтво” та посіла ІІ місце.
«Участь у фестивалі стала для Олени цінним досвідом, джерелом натхнення та мотивації до подальшого саморозвитку. Такі конкурси сприяють формуванню гармонійної особистості, розвитку творчих здібностей і популяризації мистецьких досягнень сучасної студентської молоді. Пишаємося та бажаємо нових творчих звершень і яскравих перемог!», – зазначили у коледжі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram