Конотопська студентка здобула перемогу на фестивалі-конкурсі мистецтв «Зимова країна»

Суспільство | 14:13, 10.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

Студентка  Конотопського фахового медичного коледжу, Олена Нагорна, взяла  активну участь у V двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Зимова країна».

Дівчина  представила на розгляд журі малюнки “Така сніжна зима” у номінації “Образотворче мистецтво” та посіла  ІІ місце.

«Участь у фестивалі стала для Олени цінним досвідом, джерелом натхнення та мотивації до подальшого саморозвитку. Такі конкурси сприяють формуванню гармонійної особистості, розвитку творчих здібностей і популяризації мистецьких досягнень  сучасної студентської молоді. Пишаємося та  бажаємо нових творчих звершень і яскравих перемог!», – зазначили у коледжі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: