Конотопська станція юних натуралістів передала навчальним закладам громади розсаду квітів
Суспільство | 13:59, 28.05.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Про це інформують на сторінці закладу в Фейсбук.
«Приємно, що квітники закладів освіти та громади нашого міста поповнились розсадою чорнобривців, цинії, агератуму, айстрів, яку дбайливо виростив наш учнівсько-педагогічний колектив у станційній теплиці. Звертайтесь до нашого закладу, якщо бажаєте прикрасити свій квітник різнокольоровими айстрами та блакитним агератумом», – йдеться у дописі

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram