Конотопська станція юних натуралістів передала навчальним закладам громади розсаду квітів

Суспільство | 13:59, 28.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Про це інформують на сторінці закладу в Фейсбук.

«Приємно, що квітники закладів освіти та громади нашого міста поповнились розсадою чорнобривців, цинії, агератуму, айстрів, яку дбайливо виростив наш учнівсько-педагогічний колектив у станційній теплиці. Звертайтесь до нашого закладу, якщо бажаєте прикрасити свій квітник різнокольоровими айстрами та блакитним агератумом», – йдеться у дописі

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: