Конотопська школярка віддала свій виграш у конкурсі на підтримку ЗСУ та зоозахисній організації

Суспільство | 18:41, 5.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

1500 гривень  – це  розмір премії, що  отримала учениця 6-а класу Конотопської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату за перше місце в конкурсі юних авторів Сумщини зі своїм нарисом «Марія Свята, Ти їх збережи»  (керівниця І.Ф. Романова) про «сталевого» конотопського героя – захисника Маріуполя- «Азовця» з позивним Стронг.

Голова журі конкурсу Алла ФЕДОРИНА, за дорученням переможниці,  перерахувала кошти:

Міністерству оборони, для потреб Збройних Сил України – 1000 гривень;

Конотопській зоозахисній організації, на допомогу тваринам – 500 гривень.

Конкурс шкільних видань і юних авторів області, що проходив у рамках фестивалю «Медіасвіт веде у всесвіт» було оголошено 2 лютого. Для конкурсу юних авторів пропонувалася логічна «школярська» тема – «Рейтинг професій: що обрати?» Війна внесла свої корективи  – оновленому варіанті конкурсу запропонували іншу: «Все буде Україна». Конкурсна робота Олександри КОСТЮЧЕНКО у всіх членів журі отримала найвищий бал.

«…Історія бійця Стронга дуже вразила мене. Сподіваюся, що він та його бойові побратими повернуться додому здоровими та неушкодженими. І вони обов’язково напишуть книжки і поділяться своїм досвідом з нами.  Тим, хто  приніс війну на українську землю, немає жодних виправдань. Бо війна – це смерть та руйнування. Війна – це каліцтва та голод. Війна це – поневіряння та хвороби. Війна – це сльози дітей та страждання матерів. Але якщо поруч з нами є захисники зі сталевою силою духа, і матусі, які постійно моляться за них, ми  обов’язково вистоїмо. Ми витримаємо. Ми переможемо. Все буде Україна, друзі!»,  – Олександра КОСТЮЧЕНКО.

 

Джерело: Конотопська міськрада

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: