Конотопська лікарня отримала від благодійників медичне обладнання
Медицина | 15:19, 18.06.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Конотопська ЦРЛ імені академіка Михайла Давидова отримала від товариства Українців Північної Остроботнії (північ Фінляндії) медичне обладнання з Університетської Лікарні міста Оулу необхідне для роботи закладу.
«Дякуємо Руєвіт-Україна за організацію передачі в Україні. Висловлюємо сподівання в збереженні дружніх відносин та подальшій плідній співпраці на благо інтересів пацієнтів», – зазначили у КНП КМР “Конотопська ЦРЛ ім ак М Давидова”

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram