Конотопська лікарня отримала допомогу від благодійників

Медицина | 12:45, 18.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Міжнародний благодійний фонд «АІСМ Україна» в чергове надав необхідну медичну гуманітарну допомогу КНП КМР «Конотопська центральна районна лікарня ім. академіка Михайла Давидова» у вигляді лікарських засобів та медичних виробів.

«Ваша допомога – це неоціненний внесок і потужна підтримка для лікарні. Разом ми спроможні зробити все, що нам потрібно для збереження життя та здоров’я людей. За Вашої участі, ми покращуємо якість надання медичної допомоги та забезпечуємо більш комфортне перебування в лікарні для наших пацієнтів у тяжкий для країни час! Ваш внесок у нашу спільну справу безцінний. Дякуємо Вам за людяність та милосердя!», – наголосили у медзакладі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: