Конотопська лікарня отримала благодійну допомогу
Поділитися в
Копіювати посилання

Конотопська міська лікарня отримала від благодійного фонду “АІСМ Україна ” медичну гуманітарну допомогу.
«Ваша підтримка є надзвичайно важливою для нас, особливо в цей складний час. Передані вами медикаменти та медичні вироби допоможуть нам надавати якісну медичну допомогу більшій кількості пацієнтів та ефективніше рятувати життя. Ваш внесок – це не просто матеріальна допомога, а символ вашої небайдужості та солідарності з українським народом. Щиро дякуємо за вашу доброту та підтримку! Слава Україні!», – йдеться у повідомленні на Фейсбук-сторінці медзакладу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram