Конотопська лікарня отримала благодійну допомогу

Медицина | 13:46, 15.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Конотопська міська лікарня отримала від  благодійного фонду “АІСМ Україна ” медичну гуманітарну допомогу.

«Ваша підтримка є надзвичайно важливою для нас, особливо в цей складний час. Передані вами медикаменти та медичні вироби допоможуть нам надавати якісну медичну допомогу більшій кількості пацієнтів та ефективніше рятувати життя. Ваш внесок – це не просто матеріальна допомога, а символ вашої небайдужості та солідарності з українським народом. Щиро дякуємо за вашу доброту та підтримку!  Слава Україні!», – йдеться у повідомленні на Фейсбук-сторінці медзакладу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: