Конотопська громада розпочинає партнерство з Німеччиною

Інвестиції, Розвиток | 10:28, 27.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

25 січня міський голова Артем СЕМЕНІХІН провів робочу зустріч із представниками німецької компанії ESE Investment AG. Це уже друга партнерська зустріч у Конотопі. Обговорили майбутні проєкти та перспективи співпраці у двох напрямках: щодо залучення грантових коштів від німецьких партнерів на розвиток житлово-комунальної та соціальної сфери Контопської громади та будівництво сміттєпереробного підприємства (лінії) з вироблення біологічного палива, одержаного з біологічної сировини (у тому числі з поновлюваних відходів сільського та лісового господарства). Попередньо гості уже ознайомилися із можливими варіантами місця розгортання підприємства. Їх влаштовують і кліматичні умови Конотопщини, вітровий та сонячний режими території Конотопської громади, територіальна наближеність до аграрного сектору.
Міський голова схвалив пропозицію німецьких гостей, тим паче, у майбутньому це дасть можливість додаткових надходжень до місцевого бюджету, створення нових робочих місць, альтернативу здешевлення теплопостачання та електричної енергії для мешканців громади. Артем СЕМЕНІХІН дав доручення профільному заступнику Юрію ПАВЛОВУ та управлінню економіки – надати представникам німецької компанії усю необхідну інформацію про наявність сировини для переробки, про можливість взаємовигідного партнерства із лісовими господарствами, аграрними підприємствами, про оптимальне місце для розгортання підприємства (наближеність до теплових та електричних мереж). Уже з понеділка розпочнеться активна робота над формуванням відповідних довідкових матеріалів і розрахунків для німецьких партнерів.
До даного проєкту, як зазначили гості, залучені кращі фахівці Німеччини, інженери з біоенергетики. Більше того, німецький уряд уже виділив кошти на розвиток територій українських громад. Як зазначив А.Семеніхін, Конотоп зробить усе можливе, щоб отримати для розвитку соціальної і житлово-комунальної сфери нашої громади якусь частину цих коштів.
Тож, перші кроки у напрямку партнерства з інвесторами зроблено. Сподіваємось на успіх і плідну співпрацю. Як зазначили гості на відповідне запитання міського голови Конотопа, зовнішні загрози для України з боку Московії не вплинуть на розгортання бізнесу на наших територіях, принаймні так запевняють у владних колах Німеччини.
На зображенні може бути: 3 людини та люди сидять
На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: