Конотопська громада продовжує співпрацювати з програмою «U-LEAD з Європою» за напрямком «Управління відходами»

Співпраця | 11:00, 17.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

16 березня відбулася стартова онлайн-зустріч з експертом з питань управління відходами Програми «U-LEAD з Європою» Дмитром Лазненком та директоркою департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської ОВА Іриною Кашпур. Конотопську громаду представляли заступник міського голови Юрій Павлов та керівники профільних управлінь, інформують на фейсбук-сторінці міської ради.

Завдяки ініціативі Програми, фахівці нашої громади  одержали можливість супроводу від експертів U-LEAD під час впровадження муніципальної системи поводження з відходами.

Як наслідок успішної співпраці, Конотопська громада матиме шанс отримати фінансову підтримку на виготовлення технічної документації проєкту з управляння відходами.

Нагадаємо, що право на участь у програмі Конотопська громада здобула на конкурсних засадах. Тільки 12 команд з усієї України працюватимуть з програмою U-LEAD. Участь у програмі протягом року відкриває можливості для налагодження партнерства із громадами з країн ЄС та отримання фінансування на реалізацію власного проєкту, спрямованого на вирішення проблеми поводження з відходами.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: