Конотопська громада отримала нагороду за участь у форумі «-1435+»

Суспільство | 13:19, 21.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Назва форуму символічна, адже офіційний вік молоді в Україні – від 14 до 35 років. Форум триватиме 20-22 жовтня в місті Суми за участю представників громад, молодіжних центрів, молодіжних рад та громадянських організацій, що здійснюють діяльність у сфері молодіжної політики.
Програмою форуму передбачено панельні дискусії, круглі-столи та ярмарок-презентація громад.
Як повідомила начальниця відділу Конотопської міської ради у справах молоді та спорту Ольга КАЧУРА, під час ярмарки представники з різних населених пунктів Сумщини презентували свої громади та розповіли про практики роботи з молоддю. Як результат, було визначено громади – переможці, що отримають фінансування з обласного бюджету на 2022 рік (по 35000 грн.) для проведення молодіжних заходів у своїх населених пунктах.
Поспішаю повідомити, що Конотопська міська територіальна громада стала однією з трьох громад – переможців. Тож у 2022 році 35 000 грн. для проведення молодіжних заходів в нашій громаді вже є. Залучаємо кошти щоб наша молодь мала всі можливості для розвитку, – запевнила Ольга КАЧУРА.
На учасників чекають нагородження переможців обласного конкурсу відео-робіт в рамках проекту «З ДН UA», перегляд вистави від родинного театру Нянькіни «Пара_Ной_Я», підведення підсумків реалізації молодіжної політики в області, відзначення кращих молодіжних практик, проєктів та громад.
Усі ці заходи допоможуть підвищити рівень компетентності фахівців по роботі з молоддю та посилити розвиток молодіжної політики, особливо в громадах області.
Голова облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, спілкуючись із учасниками форуму, наголосив, що Сумщина активно впроваджує та підтримує позитивні молодіжні ініціативи.
Підтвердженням цього є уже багаторічний досвід проведення обласних конкурсів проєктів, підтримка заходів в громадах області, – сказав Дмитро Живицький. – Сьогодні активна молодь має безліч можливостей, користуватися міжнародними програмами та грантами, навчатися, розвиватися та реалізовувати свій потенціал. Долучатися до формування ефективної молодіжної політики та використовувати міжнародний досвід.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: