Конотопська «До-мі-соль-ка» заспіває в Національній філармонії України

Культура, Наші діти | 10:22, 14.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

Зразковий вокальний колектив «До-Мі-Соль-ка» взяв участь у авторському проєкті відомого українського композитора Євгена Петриченка «Коляда-Триб’ют».
Унікальний проєкт, який об’єднав більше 20 країн та більше 100000 людей онлайн, прозвучить наживо 16 січня в Національній філармонії України (м.Київ).
На сцені філармонії дитячий колектив з міста Конотоп заспіває щедрівку «Сів Сус Христос вечеряти» під акомпанемент Ансамбля класичної музики імені Бориса Лятошинського Національного будинку органної та камерної музики України.
Разом із “До-Мі-Соль-кою” щедрівки та колядки виконають артисти Illaria, Анжеліка Рудницька, Іванна Пліш, Роман Меліш, Оксана Нікітюк, ManSound та колективи з різних куточків України.
Звучатимуть чотирнадцять маловідомих колядок та щедрівок зі сходу України в сучасному аранжуванні. Їх зібрала та записала фольклористка Олена Тюрикова, а композитор Євген Петриченко нещодавно створив кавер-версії цих пісень. Записи унікальної коляди, у виконанні обраних аматорських колективів та 14 зірок української естради, на різдвяні свята транслювалися на інтеренет-ресурсах та радіостанціях України.
Тож бажаємо успішного виступу нашим юним землякам та, при нагоді, запрошуємо всіх у глядацьку залу Національній філармонії України 16 січня.
Коляда-марафон: https://www.youtube.com/watch?v=l4At42fNLkI
Возможно, это изображение (текст)
comments powered by HyperComments