Конотопська дитяча музична школа відзначила 65-річний ювілей + ФОТО

Культура, Місто | 13:35, 25.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Урочистості з нагоди ювілею відбулися у міському центрі культури і дозвілля .
За 65 років школу закінчили 3200 учнів, частина з яких згодом стала випускниками вищих мистецьких закладів. Вони продовжили справу своїх наставників, працюючи викладачами музичних шкіл, вищих мистецьких закладів, солістами оркестрів, військовими музикантами, диригентами, виконавцями в Україні і Польщі, Канаді та Ізраїлі, Італії та Греції, Бельгії та Австралії, Аргентині, Німеччині та Сполучених Штатах Америки.
Сьогодні в музичному закладі працюють 36 викладачів, з них 30 випускників повернулись у рідні стіни викладачами, 15 – мають кваліфікаційну категорію «викладач вищої категорії», 7 – педагогічне звання – «старший викладач».
Колектив мистецького закладу привітала тимчасово виконуючий обов’язки міського голови Людмила ІГНАТЕНКО, яка передала вітання від очільника міста Артема СЕМЕНІХІНА. У якості святкового подарунку передала новенький музичний інструмент – бандуру та вручила відзнаки обласного та міського рівня.
Присутні на заході начальник відділу культури і туризму Конотопської міської ради Олена ШИНКАРЕНКО та директор закладу Тетяна МАКАРЧУК подякували викладачам школи за їх професійність, сумлінну працю та творчий підхід до роботи, вручили відзнаки та квіти.
Творчі колективи школи подарували присутнім святковий концерт. Креативний підхід, далекосяжність планів, оригінальність рішень і сучасний стиль роботи — ті визначні риси колективу музичної школи, які тримають заклад на вершині успіху впродовж десятиліть.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: