Конотопська біатлоністка знову стала чемпіонкою України
Поділитися в
Копіювати посилання

На Львівщині завершився юніорський чемпіонат України з літнього біатлону.
В останній день змагань були гонки із масовим стартом. Серед юніорок кращою стала конотопка Поліна Пуцко, яка вже вдруге за чемпіонат піднялась на вищу сходинку п’єдесталу пошани (було золото у спринті, а ще срібло в гонці переслідування та бронза в естафеті).
Серед юніорів кращим серед наших став Андрій Мороз – сьоме місце. Восьмий – Олександр Біланенко.
У загальнокомандному заліку Сумщина посіла друге місце. Перший – Київ, третя – Чернігівщина.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram