Конотопська біатлоністка знову стала чемпіонкою України

Спорт | 14:04, 13.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

На Львівщині завершився юніорський чемпіонат України з літнього біатлону.

В останній день змагань були гонки із масовим стартом. Серед юніорок кращою стала конотопка Поліна Пуцко, яка вже вдруге за чемпіонат піднялась на вищу сходинку п’єдесталу пошани (було золото у спринті, а ще срібло в гонці переслідування та бронза в естафеті).

Серед юніорів кращим серед наших став Андрій Мороз – сьоме місце. Восьмий – Олександр Біланенко.

У загальнокомандному заліку Сумщина посіла друге місце. Перший – Київ, третя – Чернігівщина.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: