Конотоп у жалобі: громада проводить в останню путь трьох захисників
Поділитися в
Копіювати посилання

Сьогодні, 19 червня, в Соборі Різдва Пресвятої Богородиці відбудеться прощання із військовослужбовцями, Захисниками України:
старшим лейтенантом Сергієм БІЛИКОМ;

солдатом Ігорем КУШНІРЕНКОМ;

старшим солдатом Антоном ПОКРОВЕНКОМ.

«Співчуття рідним та близьким Воїнів… Вічна Пам’ять і Вічна Слава Героям!», – наголосили у міськраді.
Відповідно до розпорядження міського голови, дні прощання із Захисниками, мешканцями Конотопської міської територіальної громади, є днями жалоби у Конотопській міській територіальній громаді.
У дні жалоби приспускаються державні прапори на будівлях і спорудах територіальної громади; заборонено проведення будь-яких розважальних заходів; транслювання розважальних радіо- та телепередач!
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram