Конотоп у жалобі: громада проводить в останню путь трьох захисників

Війна, Втрата | 11:15, 19.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 19 червня, в Соборі Різдва Пресвятої Богородиці відбудеться прощання із військовослужбовцями, Захисниками України:

старшим лейтенантом Сергієм БІЛИКОМ;

солдатом Ігорем КУШНІРЕНКОМ;

старшим солдатом Антоном ПОКРОВЕНКОМ.

«Співчуття рідним та близьким Воїнів… Вічна Пам’ять і Вічна Слава Героям!», – наголосили у міськраді.

Відповідно до розпорядження міського голови,  дні прощання із Захисниками, мешканцями Конотопської міської територіальної громади, є днями жалоби у Конотопській міській територіальній громаді.

У дні жалоби приспускаються державні прапори на будівлях і спорудах територіальної громади; заборонено проведення будь-яких розважальних заходів; транслювання розважальних радіо- та телепередач!

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: