Конотопка отримала державну відзнаку «Мати-героїня»
Поділитися в
Копіювати посилання

Напередодні Дня матері, що відзначався 10 травня, начальник Сумської ОВА мав честь передати державні відзнаки – почесне звання «Мати-героїня» – 10 жителькам Сумщини, які виховали п’ятьох і більше дітей, подарували їм любов, турботу і гідний життєвий приклад.
Серед них – мешканка Конотопської громади Оксана Іванівна Білевська, повідомляє Конотопська міська рада.
Разом з чоловіком вони виховали п’ятьох дітей: 2 хлопчиків і 3 дівчат. Найстаршій дитині 17 років, наймолодшій – 10. Батьки мають багаточисельні подяки від закладів освіти та культури за виховання дітей,
«У слові «мама» – особлива сила: любов, тепло, підтримка, турбота і віра, які супроводжують нас усе життя. Це велика цінність, яку важливо берегти, – зазначив Олег Григоров.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram