Конотопка отримала державну відзнаку «Мати-героїня»

Суспільство | 10:18, 15.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Напередодні Дня матері, що відзначався 10 травня,  начальник Сумської ОВА мав честь передати державні відзнаки – почесне звання «Мати-героїня» – 10 жителькам Сумщини,  які виховали п’ятьох і більше дітей, подарували їм любов, турботу і гідний життєвий приклад.

Серед  них  – мешканка Конотопської громади Оксана Іванівна Білевська, повідомляє Конотопська міська рада.

Разом з чоловіком вони виховали п’ятьох дітей: 2 хлопчиків і 3 дівчат. Найстаршій дитині  17 років, наймолодшій  – 10. Батьки мають багаточисельні подяки від закладів освіти та культури за виховання дітей,

«У слові «мама» – особлива сила: любов, тепло, підтримка, турбота і віра, які супроводжують нас усе життя. Це велика цінність, яку важливо берегти, – зазначив Олег Григоров.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: