Конотопець увійшов в 5-ку кращих спортсменів на Чемпіонаті Європи U17 у Болгарії

Знай наших! | 11:08, 14.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Конотопець Олександр Венець виборов 5 місце у фіналі чемпіонату Європи U17, який триває в місті Самоков (Болгарія).

«Боротьба за бронзову нагороду континентальної першості відбулася 12 травня. У напруженому поєдинку наш спортсмен у конкурентній боротьбі поступився суперникам з інших країн. Водночас віримо та впевнені, що попереду — нові перемоги, а вихованці Конотопської ДЮСШ ще не раз гідно представлять Україну на міжнародній арені»,  – розповіли у Конотопській міській раді.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: