Конотопець показав гідну боротьбу на Чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби
Поділитися в
Копіювати посилання

Вихованець Конотопської ДЮСШ Єгор Шевченко, у складі збірної команди України U15 з боротьби греко-римської, взяв участь у чемпіонаті Європи у Самокові (Болгарія), де наші борці змагалися за медалі континентальної першості
Єгор Шевченко здобув IV місце чемпіонату Європи U15 21 травня, повідомили у Конотопській міській раді.
«Вітаємо Єгора Шевченка та його наставників із гідним виступом на міжнародній арені. Бажаємо нових спортивних перемог та підкорення ще найвищих вершин!», – йдеться у повідомленні міськради.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram