Конотопець Денис Мухотінов здобув «срібло» Континентального Кубку «Slavic Cup»

Спорт | 13:47, 17.12.2024
 Поділитися

Поділитися в

Повний комплект нагород розіграли українські лижні гонщики за підсумками участі у Континентальному Кубку “Славік Кап”, що проходив 14-15 грудня у Словаччині, Штрбске Плесо.

За інформацією Федерації лижного спорту України другого змагального дня учасники виступили у гонці вільним стилем на дистанцію 10 км У чоловіків бронзу виборов Олександр Лісогор. В одному кроці від п’єдесталу зупинилася Єлизавета Нопрієнко – 4 позиція.

У категорії U-20 блискучу золоту перемогу здобула  Софія Шкатула, срібло – у Дарини Мигаль та Дениса Мухотінова.

Перший змагальний день і спринт класичним стилем також не залишили команду без п’єдесталу пошани. Тоді срібну медаль завоювала Анастасія Нікон.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: