Конотопчанки, у складі жіночої збірної України з пляжного футболу посіли третє місце на Мундіаліто-2022

Спорт | 10:02, 24.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

Вчора 23 липня, на іспанському Тенерифі жіноча збірна України з пляжного футболу провела свій останній поєдинок на Мундіаліто-2022.

У першому матчі турніру підопічні Юрія Клименка поступилися Англії (1:6), а в другому — Іспанії (1:5). У заключному матчі на Мундіаліто-2022 жіноча збірна України з пляжного футболу обіграла Чехію (9:5).

Наші дівчата вже в першому періоді завдяки голам Юлії Дехтяр та Маріанни Крамної забезпечили собі мінімальну перевагу з рахунком 2:1. У другій 12-хвилинці українки збільшили відрив — 5:3. Крамна оформила дубль, ще один м’яч в активі Випасняк, і автоголом відзначилася Грушкова.

У третьому періоді збірна України не скинула обертів і довела поєдинок до перемоги — 9:5. Дублі зробили Дехтяр та Тихонова, один м’яч забила Костюк.

З однією перемогою в активі Україна посіла третє місце на Мундіаліто. Переможцем турніру стала Іспанія, яка сьогодні обіграла Англію (4:3).