Конотопчани вибороли призові місця у онлайн-змаганні зі спортивного орієнтування “Весняний парк-тур”

 Поділитися

Поділитися в

Вихованці Конотопської станції юних туристів взяли участь 17-18 квітня у відкритих змаганнях Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю зі спортивного орієнтування “Весняний парк-тур” для вихованців закладів позашкільної освіти Сумської області у форматі Інтернет-Трейл-орієнтування.

У заході взяли участь 138 вихованців закладів позашкільної освіти області. Також до змагань долучилися спортсмени з різних регіонів України.

За результатами змагань у віковій категорії «Дівчата до 16 років» Єлизавета ЧЕРНЯК (керівник В.А.Черняк) посіла II місце. В категорії «Юнаки до 18 років»:  Микола САХНО посів IV місце, Дмитро ПИРЛИК – VI, Свистун Дамир – IX (керівник І.М.Хвостов.).

Завдання для учасників полягало в тому, щоб співставити карту і легенду з місцевістю, визначити правильне розташування на місцевості точки контрольного пункту (КП) та визначити, чи є в цій точці призма КП.  Місцевістю для проведення онлайн-змагання була обрана одна з центральних площ м. Суми.

 

Підписуйтесь на нас у Telegram